MiMi: Як змусити речі говорити за себе...

Подібні питання виникають не лише у дизайнерів чи майбутніх власників приголомшливого інтер’єру. Це радше спосіб мислення, що дозволяє ідентифікувати простір. Молодий український меблевий бренд MiMi – це типовий made in Ukraine, з нетиповим мисленням… тобто завжди Ваш однодумець!Український виробник якісних меблів на основі екологічно-чистих матеріалів – лише на перший погляд галузевий штамп. В MiMi цим словам надають автентичного значення. Поєднуючи практичність та зручність меблів в повсякденному житті з бездоганною формою, ми ніколи не забуваємо про безпеку майбутніх власників цих меблів.


Саме тому надаємо перевагу в своїх виробах екологічно-чистим матеріалам: березова фанера вищого ґатунку, в якості покриття використовується HPL-ламінат виробництва Fundermax (Австрія) – відома на весь світ технологія захисту робочих поверхонь, клейовий шар – на водній основі!Запатентована нами комбінація матеріалів, що вже дістала свою власну назву – FaneLam! Серце наших меблів і вже наразі один з меблевих стандартів в Україні.


Власне виробництво - це вагомий аргумент, та ми пішли ще далі. Дотриманням технології на всіх етапах виробництва - працюємо лише на кращих європейських зразках обладнання для деревообробки (Felder, Австрія), ми досягли повного контролю якості!Починаючи з формування контуру деталі на аркуші паперу, обробки торців та шліфування, до перевірки готового виробу. З деревиною MiMi на Ти, з клієнтом завжди на Ви! Така вже наша філософія!